Kurzy a zasvěcení

Termíny zasvěcení a kurzů v Praze

Kurzy v Praze probíhají v naší meditační místnosti na Žižkově a jedná se vždy o celoddení sobotní kurzy, které končí v 16 hod.

V případě zájmu se přihlaste na e-mailu prihlasky@druidskaskola.cz nebo volejte na číslo 606 718 788.

Termíny zasvěcení a kurzů v TRUTNOVĚ

Přednášky v Hradci Králové

• 8. 2. 2019 pátek,  17.30 hod. tř. ČSA 282, zasvěcení Expediční cesty napříč izolovanými částmi Amazonie byli vždy nejen neodolatelnou výzvou za dobrodružstvím, ale i touhou prožít indiánský život s tradicemi šamanismu, světa mytologie a tajů nekonečně zelené džungle.
  • 22.2. 20019 pátek, 18 hod., Lázně Bohdaneč, sál v místní restauraci
    Jan Zíma: VOLNÁ ENERGIE: druhy, historie a dnešní možnosti

Zasvěcení do I. stupně každé energie provádím v sobotu (termíny jsou uvedeny níže) od 10 do 16 hod. v Trutnově v čajovně Inspirace za cenu je 1300 Kč nebo v Praze za cenu 1900 Kč. Vyšší cena je z důvodu vyšších nákladům na prostory v Praze.

Zasvěcení do II. a III. stupně provádím ve vypsaných termínech ve všední den a to od 19 hod. do 22 hod. Cena je 1200 Kč pro Trutnov. V případě dohody je možné tyto stupně u většiny energií zasvěcovat i na dálku (cena 900 Kč), ale I. stupeň zasvěcuji vždy osobně.

Zasvěcení probíhá ve velmi příjemné čajovně Inspirace v Trutnově, kterou máme pro tento čas vyhrazenu pouze pro nás.
V Praze zasvěcení děláme v pěkné meditační místnosti na Žižkově.

Pokud máte o zasvěcení zájem, prosím registrujte se min. týden předem na e-mailu prihlasky@druidskaskola.cz.
Pro více informací mi napište nebo volejte na číslo 606 718 788.

Dále nabízím kurz odvádění duší a vytvoření magického ochranného kruhu a kurzy na čištění a aktivaci vláken DNA.
Tedy kurzy trvají 3 hodiny a stojí 600 Kč.

Nabízím také přednášky o historii naší planety (tedy tu historii, která se ve školách neučí), nových utajených technologiích a současném dění na Zemi a v této sluneční soustavě.

Nabízíme zasvěcení do těchto energetických systémů (do všech stupňů) a to buď ve vypsaných termínech nebo i individuálně:

• DRUDIC OGHAM (DRUIDSKÉ REIKI)
  • SECHEM REIKI
  • RA-SCHEEBA