Tajemství druidů (zahájení ročníku 2021) 3. – 5. září 2021

Dovoluji si vás pozvat na úvodní víkend Druidské školy krajinné energie, nazvaný Tajemství druidů. Tento kurz bude probíhat od pátku 3. do neděle 9. září na Šumavě.

Na tomto úvodním víkendu 13. ročníku Druidské školy krajinné energie se budete seznamovat s menhiry, energií krajiny i se světem přírodních bytostí. Také s hlubším propojením s maminkou Zemí, dotekem archanděla a s mnohým dalším.

Potom se můžete rozhodnout, zda budete absolvovat celou dvouletou Druidskou školu krajinné energie (DŠKE). Ta probíhá na energetických místech po celé naší zemi ve formě víkendových kurzů. Během absolvování se projde řadou transformací, zasvěceními a rozvinou se některé schopnosti. Naučíte se vědomě používat své síly pro blaho této planety a všech bytostí na ní žijících. Pokud budete chtít, projdete se po žhavém uhlí a můžete se účastnit stavby menhirů a léčivého kamenného kruhu.

Čeká na vás velké dobrodružství, které změní váš život.

Kapacita toho víkendu je omezene a v případě vašeho zájmu se přihlašte co nejdířve.

Na tento kurz a Druidské školy krajinné energie se můžete přihlásit na adrese: prihlasky@druidskaskola.cz

Pro více informací napište e-mail nebo mi volejte
na mobil: +420 606 718 788

Petr Křížek – Stromek – učitel DŠKE, členKRUH21z.s.


Představení průvodce Druidské školy krajinné energie

Petr Křížek – Stromek

Mým životním posláním je práce pro maminku Zemi a předávání zkušeností a informací dospělým i dětem. Pracuji na biodynamické farmě v blízkosti Adršpašských skal, kde připravuji přírodní preparáty a starám se o 3500 stromků a keřů. Pečuji tu také o megalitický léčivý kamenný kříž, který je s blízkým druidským hájem napojen na geomantickou síť. Mohu tak být každý den ve spojení s maminkou Zemí a přírodními bytostmi a využívat vše, co jsem se naučil v každodenní praxi.

Mou prioritou je Druidská školy krajinné energie. Dále pořádám také samostatné druidské víkendy, kurzy a zasvěcení. Stavím léčivé kamenné kruhy a menhiry, zajímám se o moudré draky, utajenou historii naší planety a současné technologie. Také se zabývám čistěním domů i lidí, bylinkářstvím, gemmoterapií, výklady minulých životů a regresní terapií.

| Zveřejnil: bluesystem