1 000 STROMŮ PRO ŽIVOT

VÍTÁNÍ JARA 19. 4. – 21. 4.

Na začátku byl záměr vrátit život do místní krajiny. Hned poté se v podhorské krajině na loukách a mezích ve Zdoňově v blízkosti Adršpašsko-teplických skal ocitlo 1 000 stromků a keřů. Nyní potřebují naši péči a lásku, aby měly sílu pro život a mohly tak sytit krajinu, ve které žijeme.

Chceš přiložit ruku k dílu a udělat něco pro svou Zemi? Přidej se k nám a přivítej s námi jaro prací v přírodě během velikonočního víkendu, tedy od pátku 19. 4. od 9 hod. do neděle 21. 4. do 16 hod.
V meditačním centru Skanda ve Zdoňově č. p. 84 bude pro tebe na celý víkend ZDARMA připravena BIOSTRAVA, sprchy a spaní v překrásné a prostorné meditárně na vlastní karimatce a ve spacáku, nebo si můžeš vzít i vlastní stan.

Užijeme si víkend uprostřed pěkné krajiny se stejně naladěnými lidmi a společně okopeme a ošetříme 1 000 stromků! Klidně vezmi i své děti, které se místo na wifi mohou zde napojit na vědomí Země 🙂

Každý večer posedíme u ohýnku, budeme hrát na kytaru, zpívat, bubnovat a společně OSLAVOVAT ŽIVOT, JARO A ZEMI. Dozvíš se i něco z tajemství DRUIDŮ a zkušených zahradníků 🙂 A po dvou dnech práce si v neděli projdeme místní energetická místa a postavíme společně i nový menhir.

Na akci tě srdečně zve Podkrkonošská druidská škola, Studio Rozárka a Bernard Lainka.

Abychom pro tebe vše připravili, tak se v případě zájmu prosím přihlas e-mailem na adrese prihlasky@druidskaskola.cz. Pro více informací volej 606 718 788.

Stonehenge large panorama at sunset, United Kingdom (without tourists)
| Zveřejnil: bluesystem